1551 1552 1550 1554 1553
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Velkommen til HEATH Comm Webshop.

 

Informasjon om våre produkter er åpent for alle. Men for å se priser og handle i vår Webshop må du være registrert som forhandler og logge inn. Klikk "LOGG INN" oppe i høyre hjørne.



Nyhetsbrev

For spesialtilbud og nyheter direkte til deg!
1-5 av 5 varer i listen

  Produktbeskrivelse Sortering
MS550011-EU Microsens DVI Extender Receiver MM 850 nm 4x LC duplex
Varenr MS550011-EU
MS550015-EU Microsens DVI Extender Receiver SM 1310 nm 4x LC duplex
Varenr MS550015-EU
MS550010-EU Microsens DVI Extender Transmitter MM 850 nm 4x LC duplex, max. 700 m
Varenr MS550010-EU
MS550017-EU Microsens DVI Extender Tx  for up to 32 Rx(23 dBm) SM 1310 nm 4x LC duplex, max. 5 km
Varenr MS550017-EU
MS550016-EU Microsens DVI Extender Tx for up to 8 Rx(15 dBm) SM 1310 nm 4x LC duplex, max. 5 km
Varenr MS550016-EU

1-5 av 5 varer i listen


Copyright © 2014 HeathComm. All rights reserved.
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
3.12.2.12