1581 1580 1583 1582 1579 1609
Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.

Velkommen til HEATH Comm Webshop.

 

Informasjon om våre produkter er åpent for alle. Men for å se priser og handle i vår Webshop må du være registrert som forhandler og logge inn. Klikk "LOGG INN" oppe i høyre hjørne.



Nyhetsbrev

For spesialtilbud og nyheter direkte til deg!
1-6 av 6 varer i listen

  Produktbeskrivelse Sortering
MS650852M Microsens 10 Port GbE Switch1x100/1000T+7x10/100TX 2x 1000LX, SM 1310nm SC duplex, 10 km
Varenr MS650852M
MS650851M Microsens 10 Port GbE Switch1x100/1000T+7x10/100TX 2x 1000SX, MM 850nm SC duplex, 550 m
Varenr MS650851M
MS650862M Microsens 10 Port GbE Switch1x100/1000T+7x10/100TX 3x 1000LX, SM 1310nm SC duplex, 10 km
Varenr MS650862M
MS650861M Microsens 10 Port GbE Switch1x100/1000T+7x10/100TX 3x 1000SX, MM 850nm SC duplex, 550 m
Varenr MS650861M
MS650869M Microsens 10 Port GbE Switch1x100/1000T+7x10/100TX 3x100/1000X Dual Speed SFP-Slot w/SFPs
Varenr MS650869M
MS651310M Microsens 8 Port GbE Ring Switch,6x10/100/1000T 2x100/1000X SFP or 2x10/100/1000Base-T
Varenr MS651310M

1-6 av 6 varer i listen


Copyright © 2014 HeathComm. All rights reserved.
Webshopen er levert av MultiCase™ Norge AS
3.12.2.12